Türkiye'nin Seo Uzmanı

S.S.S

Online mağazanızın, arama motoru sonuçlarında çıkmamasının çeşitli nedenleri olabilir: Online mağazanız çok yenidir. Arama motorları düzenli aralıklarla yeni sitelerin dizinlerini oluşturur. Ancak siteniz çok yeniyse henüz dizini oluşturulmamış olabilir. Site haritanızı Google Search Console'a göndererek bu süreci hızlandırmayı deneyebilirsiniz. Online mağazanızda parola kullanıyorsunuzdur. Online mağaza parolanızı kaldırma hakkında bilgi edinin. Halen bir deneme hesabı kullanıyorsunuzdur. Arama motorları deneme mağazalarının dizinini oluşturmaz. Hazır olduğunuzda bir Shopify planı seçin. Yakın zamanda başka bir platformdan geçiş yapmışsınızdır ve eski web sitenizdeki yönlendirmeler uygulamaya geçirilmemiştir. Mağazanızı Shopify'a taşıdığınızda arama motoru sıralamanızı nasıl koruyacağınız hakkında bilgi edinin. Online mağazanıza anahtar sözcükler ve alakalı içerik eklemeye devam etmeniz gerekir. Online mağazanızın, arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer alamamasının en yaygın nedeni budur. Bir içerik stratejisi geliştirmek ve mağazanızı benzersiz kılmanın yollarını bulmak uzun vadede faydalı olur.
Google tarafından sitenizin dizininin oluşturulup oluşturulmadığını anlamak için, site arama özelliğini kullanarak Google'da online mağazanızı arayabilirsiniz. Google arama kutusuna site:gencbilisimci.com ifadesini girin. Burada gencbilisimci.com yerine online mağazanızın URL'sini kullanın. Arama sonuçlarında online mağazanızın sayfaları görünürse Google sitenizin dizinini oluşturuyor demektir. Not: Google, sitenize bilgi eklemenizden veya güncelleme yapmanızdan sonraki 48 ila 72 saat içinde otomatik olarak sitenizin dizinini oluşturur. Google'ı sitenizin dizinini yeniden oluşturmaya zorlayamazsınız ancak Google Search Console'u kullanarak bu talebinizi iletebilirsiniz. Google bir sitedeki tüm sayfaların dizinini oluşturmaz. Sitenizin dizini oluşturulurken neler yapıldığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Google Search Console Yardımı'na başvurun.
Online mağazanızın arama motoru optimizasyonunu analiz etmek için ücretli ve ücretsiz birçok araç vardır. Ayrıca, Mustafa Mutlu seo App Store'da SEO testi yapacak uygulamaları arayabilirsiniz.
Talep ettiğiniz paykasa kartı için ödemeyi bizim hesaplarımıza havale yapmanızın hemen ardından, teknik ekibimiz hesabı kontrol edecek ve ödemeyi gördüğü anda sizin için özel paykasa PIN kodu oluşturacaktır. Tüm bu işlemler 1-2 dakikayı geçmeyecektir.
SEO hakkında birçok online kaynak mevcuttur. Arama motoru geliştiricileri, en alakalı içeriği bulmak için sürekli yeni stratejileri uygulamaya koyduklarından en güncel bilgilere ulaşmaya çalışın. İnternette SEO hakkında bilgi edinebileceğiniz birkaç kaynak aşağıda verilmektedir: Google Search Console Yardımı Moz'un Yeni Başlayanlar İçin SEO Kılavuzu Search Engine Land'in SEO Kılavuzu İşletmenizi büyütün: Yine de arama motoru optimizasyonu ile ilgili yardıma mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Mağazanızın, arama motoru sonuçlarındaki sıralamasını iyileştirmenize yardımcı olması için bir Shopify Expert ile çalışın.